Szybka zamiana ram okiennych w nowym mieszkaniu

Od dawna chciałam zastąpić okna w moim domu. Stare mogły być nieczynne. Zauważyłam także, iż wiele nagrzanego powietrza ucieka przez nietrwałą konstrukcję. Szyba był niehermetyczna w wielu miejscach, zaś ja sama musiałam podczas zimy kłaść okrycia pod ramę by zachować odpowiednią ciepłotę w mieszkaniu.

Gdy zgromadziłam pieniądze rozpoczęłam poszukiwania instytucji, jaka dokona montaż wszystkich okien. W necie natrafiłam na firmę Okna Optimus a ponadto stwierdziłam, że propozycja okien jest niezmiernie zachęcająca. Okna wydawały się niezbyt drogie, natomiast propozycja różnorakich materiałów, z których wykonano ramy okien okazała się trafnym wyjściem. Mam nieduże lokum, dlatego pożądałam wyłącznie 1 poranka na instalację wszystkich okien. Zatelefonowałam do instytucji, jaką odszukałam na stronie www http://www.oknaoptimus.eu/ i sformułowałam swoje pomysły. Sprzedawca zapowiedział wizytę pracownika technicznego, jaki musiał wymierzyć wszystkie okna. Czekałam zaledwie 2 dni, a po zrobionych pomiarach musiałam zatwierdzić warunki umowy i byłam tylko zmuszona czekać na załogę, która będzie wymieniała me okna.

Montaż ram okiennych w moim apartamencie

Zakupiłam cztery okna. Mam do dyspozycji tylko dwa pomieszczenia oraz łazienkę. Należało zamontować okna w salonie jak i również kolejne na balkon i do sypialni. Po 3 tyg. zajechali robotnicy a potem rozpoczęli kucie dawnych ram okiennych, które następnie mogły być zutylizowane. Zamontowanie tych nowych zostało zrealizowane w niecałe 3 godziny. Kolejnego dnia byłam w stanie szyby precyzyjnie wyszorować więc byłam bardzo rada z powodu mojego zakupu. Uprzątnęłam nieco w mieszkaniu po czym zadzwoniłam po znajomą aby zaprezentowała swą weryfikację. Jak jeden mąż ustaliłyśmy, że okna poszerzyły pomieszczenia, a ponadto ogrzały je. Byłam zadowolona, że odszukałam okna, ponieważ to uniwersalny produkt instalowany w naszych lokalach.

Mogłabym chwalić się mym m3

Przybyła zimowa pora zaś w mym mieszkaniu stało się niezwykle klimatycznie. Dzisiaj nie muszę stosować dodatkowej kołdry więc bez skrępowania podejmuję bliskich. Wymiana okien jest niesłychanie adekwatnym wyjściem. Na pewno będę mogła zaoszczędzić na ogrzewaniu, a wiosną będę w stanie bez przeszkód okna odblokować bez obaw, że uszkodzą się. Poza tym bez trudu się czyści szyby, natomiast ramy okienne są czyste jak i również solidne. Dzisiaj mogę polecać instytucję Okna Optimus, albowiem proponuje najlepsze okna.

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Strony

Szukaj

Kategorie